top of page

akTİVİTELER

kekova yat turu
 

Kaş'ta yapılmadan gidilmemesi gereken aktivitelerden ilk sırada yer alan Kekova tekne turudur. Bu aktivite sabah 08:30'da Kaş marinadan başlamakta olup akşam 18:00'e kadar sürmektedir. Yol boyunca Akdeniz'in en güzel koylarında yüzme imkanı bulurken tarihe de tanıklık edeceksiniz.  Bu turlara öğle yemeği dahildir. 

 

dalış
 

Akdeniz berrak sularında dalış deneyimi sizleri bekliyor. Türkiye'nin en başta gelen dalış noktalarından birisi olan Kaş bu eşsiz deneyimi yaşamak için en ideal yerlerden birisi. Eğitimli ve tecrübeli hocalar eşliğinde bu deneyimi yaşamanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

 

jeep safarİ
 

Torosların eşsiz doğasında gün boyu süren bir maceraya hazır mısınız? Bu turumuzun rotası; dağ etaplarından sonra Fethiye Saklıkent Kanyonu, Patara Plajı, Kaputaş Plajı'dır. Akdeniz'in eşsiz doğal güzellikleriyle sizleri büyüleyecek bir tur rotası.

 

bİNİCİLİK
 

Kaş'ın en yüksek tepesinden gün batımını izleyerek günü sonlandırmak için farklı bir aktivite arayanlar için bulunmaz bir fırsat.

 

yamaç paraşütü
 

Kaş'a bir de havadan bir kuşun gözüyle bakmaya ne dersiniz? Tecrübeli hocalar eşliğinde ve tam güvenlik önlemlerinin alındığı bu etkinliğe güvenle katılabilirsiniz.

 

bottom of page